Problem z grami ixtrem 1.61

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z grami. Jestem troche zielony w tych sprawach bo xboxa mam od 2tygodni. Mam ixtreme 1.61 i pozyczyłem 2 gry od kumpla: Tekken 6 i L4D2 i gry mi nie działaja, moj kumpel ma 1.6 i nic z nimi nie robił nagrał na płytę i mu działy. Z ciekawosci pobralem assassin II i zgrałem na płytke i mi działa bezproblemu. Nie wiem co jest grane moze musze je pathowac na jakis inny wave czy cos takiego.Prosze o szybką odpowiedz
Pozdro
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
najszybciej to Twoj kumpel ma te gry patchowane na wave3. Na ixtreme 1.61 patchowane nie chodza.
 

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
z tego co napisałeś rozumiem ze jak pobiore gre to mam z nia nic nie robic tylko przeskanowac abgx i nagrac ?
 

Marcus_25

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie masz to tak rozumieć, a co do gier od Twojego kolegi, możesz je odpalać na 1.61 tylko musisz przed tym włożyć do napędu acitvate.iso . O tym sposobie, pozytasz sobie tutaj => http://xboxforum.pl/poradniki-f31/activate-iso-jak-dziala-26979.html?highlight=activate
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
sprawdz te gry od kolegi w abgx360 , prawdopodobnie pokaże że są paczowane do wave3 dlatego u ciebie nie działają , na 1.61 nie paczujesz gier
 

Do góry Bottom