1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dymkul, Lipiec 8, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dymkul

Dymkul Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Kilka dni temu oddałem konsole do przerobienia na LT 3.0
    Po przerobieniu wpadłem do kumpla który ma lt 2.0 żeby sprawdzic czy wszystko działa. Jednak z kilkunastu gier które patrzyliśmy zadziała tylko Prince of Persia Zapomniane Piaski. Sprawdzaliśmy z Forzą 3,Call of Duty Modern Warfare 2 lub 3, i Nfs Shift 2 zawsze długo sie wczytywało wyskakiwał napis Uruchom gre a potem że nie można odczytać,przetrzyj ścierką itp.. Podobno te gry mają XGD 2 więc chyba powinny działać.

Dla pewności pożyczyłem dziś od 2 kolegi który ma LT 3.0 2 gry.
    Gta EFLC które działa normalnie
    i
    Dantes Inferno które ma tak samo jak gry wyżej i nie działa.

Nie wiem w czym problem może gość od przeróbki nagrał mi inne LT lub coś zle nagrał. A może te gry nie powinny działać ? Dodam jeśli to ma znaczenie że mam dashboard 2.0.14719.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lt 3.0 nie odpala gier xgd3 nagranych bez topology. Wypal sam poprawnie to sie przekonasz. Tematy o nagrywaniu znajdziess na forum

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Od LT jest specjalny dział.

Wczytywanie...
Status Tematu: