1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami na 2 CD.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebik20, Marzec 20, 2013.

1. sebik20

sebik20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Ponieważ nie znalazłem nigdzie rozwiązania oraz odpowiedzi postanowiłem założyć ten temat. Gry typu Sniper Elite V2, Call of Duty Black Ops 2, Sniper Ghost Warrior 2- nie było problemu z przerobieniem na .xex, zgraniem na twardy dysk Xboxa oraz z grą na nich. Ponieważ mam przerobioną konsolę od paru dni, nie wiem co źle robię, ale nie chcą mi chodzić gry typu Medal of Honor Warfighter oraz Battlefield 3- składają się z 2 cd. Przerabiałem je tak samo jak poprzednie, i postępowałem analogicznie jak np.z Sniper.... jedyną różnicą było to, że powstawały dwa foldery DISC1, DISC2 w głównym folderze (nazwa gry). Co źle robię, w czym tkwi problem? Gra się załącza i dochodzi do wyboru trybu gry np. single player itd. Jak wciskam "a" z wyborem to wyświetla się komunikat, że chce cd2 lub płytę z trybem pojedynczego gracza:( Problem odnośnie tekstur HD, o które też wołało, dzięki forum rozwiązałem kopiując conten z gry na HDD do conten/00000 itd. Czytałem, przeglądałem i nic nie znalazłem......proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Co czytałeś ? Jak to nic nie znalazłeś ?

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/autoswap-rgh-147262/#post1182482

http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/wgrywanie-2xcd-na-rgh-125867/

jest od groma tematów, a tłumaczenie po raz kolejny tego samego wydaje mi się zbyteczne.... trochę własnej inicjatywy!

Wczytywanie...

Poleć forum