1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami na kinecta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Makesan, Grudzień 24, 2011.

1. Makesan

Makesan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od nie dawana mam Xbox'a slima którego przerobiłem parę dni temu ściągnąłem już dużo gierek i wszystkie chodziły między innymi na nowego LT np CoD MW3,Skyrim itd. Lecz gdy ściągam gry na kinecta np Forza 4 co jest kompatybilne z kinectem lub Hole in the wall to wyskakuje mi błąd "Kod regionu płyty jest nieprawidłowy dla tej konsoli" i nie wiem co mam zrobić mam tak z każdą grą na kinecta prosił bym o wyjaśnienie problemu z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ,że ściągnałeś gre na inny region niż twoja konsola. zakladając ,że masz ją pal włączyłeś gre na NTSC i ściagaj gry region fre

Wczytywanie...

Poleć forum