1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami na Xbox One

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Qkisek, Październik 15, 2014.

1. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Sluchajcie mam problem. Mam cosc takiego ze jak chce uruchomic gre, jaka kolwiek, to niby na poczatku wszystko soe laduje , ale potem jest martwy punkt i nic niechce sie zaladowac. Czy ktos z was cos takiego mial, bo nie wiem czy to jakas usterka czy moze cos innego
    Aha dodam ze konsola ma staly dostep do internetu ktory wlasciwie dziala

2. Lotnik421 Xbox One

3. y34h

y34h Xbox One Xbox One

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie jestem ekspertem ale problem raczej leży po stronie twojej konsoli. A gry masz w wersji cyfrowej czy na nośniku?

4. czarekpl

czarekpl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ciechanów
    a może spróbuj przywrócić do ustawień fabrycznych jak to nie pomoż to prwnie trzeba będzie oddać do serwisu

5. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Troche za szybko zalozylem temat ale akurat chcialem pograc. Genernie nie wiem co sie stalo bo po godzinie juz wszystko zaczelo dzialac bez najmnienszychnproblenow. Temat mkzna zamknac a nawet usunac aby nie smiecic. Pozdrawian

Wczytywanie...

Poleć forum