1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami na xbox360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez OrdinaRyMaN, Marzec 28, 2011.

1. OrdinaRyMaN

OrdinaRyMaN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam jestem tu nowy więc mogą być lekkie pomyłki co do wystawiania nowych wątków . Ogólnie mam problem....
    Słyszałem żeby odpalić najnowszą lub jakąś z nowszych gier na xboxa trzeba mieć przerobionego ixtrime czy jakoś tak {moja konsola jest przerobiona} i tu mam problem wydałem dosyć sporo kasy na płytki i za każdym razem jak wypaliłem xbox pokazał odtwórz "DVD" {wypalałem przez IMG BURN} . Chciałem zapytać jakie gry mam ściągać żeby działały nie zmieniając IXTRIME tak jak mam teraz xboxa poprostu czy gry starsze czy jakoś specjalnie nazwane formatem czy itp? Z góry dzięki i czekam na odpoiwiedź :} .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Do nowszych gier (nie wszystkich) musisz mieć przeróbke LT+ 1.1
    Może źle nagrywasz albo obraz jest uszkodzony lub musisz zaktulizować.
    Może nagrywasz na badziewnych płytach.
    Poczytaj sobie 2-3 tematy do tyłu tam masz mnóstwo odpowiedzi

4. jafka92

jafka92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróboj nagrywac gry z szybkoscia 2x, mnie pomoglo w niektorych przypadkach :p

5. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    duzo bylo takich tematow jak nagrywac plyty , poszukaj

Wczytywanie...

Poleć forum