1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami na xboxa 360 zainstalowanymi na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zucho91, Marzec 25, 2013.

1. zucho91

zucho91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zakupiłem dysk 320 gb do mojego xboxa slim. I mam pewne problemy. Często się zdarza, że gry zainstalowane działają dużo wolniej niż wtedy, gdy tego dysku nie posiadalem i grałem z płyty. Np. W GoW 2 niemiłosiernie doczytują się tekstury na ekranie i gra się bardzo długo wczytuje. Fifa 12 nawet jak jest nie zainstalowana i gram z płyty cały czas się zacina. (dodam, że problem znika, gdy wyjmę dysk twardy). Kupiłem oryginalny dysk od microsoftu. Miał może ktoś podobne problemy? Albo wie ktoś, w czym może leżeć problem? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    coś jest z nim nie tak - najlepiej będzie jak go odniesiesz, wytłumaczysz problem i poprosisz o wymianę ;/
    dziwna sprawa....

4. zucho91

zucho91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurcze ja go na allegro zakupiłem. Zazwyczaj nie kupuje elektroniki na allegro ale myślałem, że z dyskiem nie będzie problemów. Hmm... Tak jak napisałem dysk wygląda na oryginalny. Nawet w menu konsoli pod pojemnością dysku jest nazwa microsoftu.

5. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Moja zasada numer 1 Nigdy nie kupuj dysku twardego przez sklep wysyłkowy ,nie wiesz jak dbają o przesyłki ? Oddaj i weź pieniądze i kup w sklepie albo wymień na inny i módl się żeby dostawca nim nie rzucał :)

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To masz trochu śmieszne zasady ...

Ja kupiłem (na allegro) jakieś 1,5 roku temu dysk 320GB samsung 2,5" z myślą o TV - odtwarzanie filmów ,muzyki itp, ale po zrobieniu RGH , pomyślałem,że zrobię 2 partycje
    jedna ntfs pod TV , a druga w FAT32 pod X'a i grając w gry z dysku czy też używając dysku pod TV , nie widzę żadnych problemów z tym dyskiem

Czy to dysk zewnętrzny na USB ?? Spróbuj najpierw podpiąć go pod kompa i przejechać programem HD TUNE ,jeśli kupiłeś go stosunkowo nie dawno,
    to w ciągu 10dni masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny !
    Jeśli HD TUNE znajdzie jakieś błędy,a dysk zakupiłeś nowy, to masz myślę jakiś paragon, i przysługiwać Ci powinna 2 letnia gwarancja.

Chyba ,że włożyłeś ten dysk w miejsce orginalnego, to nie pomogę. Wiem tylko że jako org dysk to się zakupywało dysk WD i odpowiednio go trzeba było najpierw przygotować, żeby funkcjonował jako fabryczny

7. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No brawo jabar na podstawie jednego kupionego dysku przez allegro wyśmiewasz moja zasadę TWARDE ARGUMENTY MASZ . Kup kilkadziesiąt dysków ,a później się wypowiadaj

8. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Mrowa bajki ,ze tragedia ja mam 5dyskow od sklepow wysylkowych przez allegro zadnych problemow od 2lat. Jak sie kupuje to od dobrych sklepow, sprzedawcow.

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    odbije pilke odwrotnie, to ze Ty kupiles jeden dysk i prawdopodobnie byl padniety to nie znaczy ze zaraz nic nie mozna kupowac, tak samo moge powiedziec z grami ze oni rzucaja i plyta moze wypasc i sie porysowac... kupilem 4 dyski przez allegro, nowe jak i uzywane i nie maja problemow, istnieje takze cos takiego jak wada fabryczna i nie musi to miec nic wspolnego z transportem wiec masz bardzo smieszna te zasade, chcesz to twoja sprawa, stosuj sie do niej ale nie siej paniki wsrod innych

co do tematu to zapewne dysk ma bad sectory, jak kupiles na allegro to w ciagu 10 dni przysluguje zwrot, a jezeli z jakiegos sklepu to napewno maja gwarancje

10. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kupiłem 40 i 7 było niesprawnych po 2 ojciec pracuje na poczcie także chyba wiem co mówię a róbcie jak chcecie ja wam nic nie każe tylko mówię o tym co ja zaobserwowalem ,a jak dla mnie to możecie sobie nawet porcelanę kupować :)

11. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    To mu przekaz zeby nie rzucal paczkami i bedzie ok.

12. zucho91

zucho91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem jest w tym ze nie wszystkie gry działają wolniej. np RDR i Forza 3 działają bez zarzutów. To nie jest dysk pod usb tylko oryginalny xboxowy hdd. Nie mam aż tak dużo gier żeby sprawdzić jak jest z innymi. Ale na pewno dobrze nie będzie. Wczoraj go sformatowałem ale dalej jest to samo.

13. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Remix przecież mój ojciec nie rzuca paczkami :) , ale wie co się wyprawia w takich instytucjach jeden będzie dbał o paczkę a drogi nie i tyle ,ale ty nigdy nie wiesz jak była traktowana przesyłka

14. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Wyczysc pamiec podreczna

Wczytywanie...

Poleć forum