1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami po aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez malarr, Marzec 13, 2011.

1. malarr

malarr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio oddałem moją konsole do serwisu aby zaktualizować przeróbkę. Chęć pogrania w nowe gry mnie do tego zmusiła. Konsola dnia wczorajszego wróciła do mnie, więc od razu postanowiłem sprawdzić jak prezentują się nowe gry. Do napędu włożyłem dragon age 2 i gra działa idealnie. Lecz postanowiłem zagrać sobie w nowego Assasina Brotherhood po włożeniu płytki do napędu grę zainstalowałem na dysk. Gra się zainstalowała bez żadnych problemów. Niestety gdy włączyłem grę pojawił się czarny ekran konsola się zawiesiła nie reagowała wyłączyłem i powtórzyłem ten proces kilka razy niestety za każdym razem to samo czarny ekran i koniec konsola się zawiesza. Sprawdziłem czy to wina gry niestety jednak gry w które grałem przed aktualizacją takie jak CoD: Black OPS czy MW2 też nie chcą się odpalić. Co mam zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    cod musisz przepuścić przez abgx i nagrać jeszcze raz, to samo z halo reach, aktualizacja dasha dodała do tych gier ap25 :p

4. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    dokladnie..
    mw2, BO, halo reach, AC:B, i jeszcez pare innych gier po aktualizacji na najnowszego dasha nie beda dzialac, powodem tego jest iz ten dash wgrywa do nich zabezpieczenie AP 2.5 i chcac w nie grac, musisz wypalic na nowo, poprzedzajac to przepuszczeniem przez abgx'a (ver.1.05 - ona dogrywa patche AP [ssv2] )

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum