1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami pod lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MychaTV, Styczeń 11, 2013.

1. MychaTV

MychaTV Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    No więc tak nagrywałem gry XDG2 i XDG3 pod lt 3.0 i grałem wszystko było ok. Pewnego razu wsadziłem NBA 2k12 uruchamiam, pojawiło się czarne tło i komunikat "...proszę przeczyścić płytę miękką szmatką", za kilkoma próbami zadziałało i grałem, po wyłączeniu konsoli i ponownym uruchomieniu następnego dnia xbox przestał czytać gry nagrane; ten sam komunikat. Nagrałem na nowo grę tym razem NBA 2k13 i to samo a czasami wyskakuje "błąd 03-80-00",a oryginalne gry działają normalnie. Proszę o pomoc w odpalaniu gier, głównie chodzi mi o tą jedną NBA 2k13, lub pomocy w zlokalizowaniu błędu/wady

Gry nagrywane zwykłą nagrywarką
    Lite-ON i na płytach OMEGA (przez 2 miesiące nie było z tym najmniejszego problemu ani jednej płyty nie zmarnowałem)

Do nagrywania korzystałem z poradnika co wygrał 3 edycje na forum

XBOX Slim z 22.09.2010
    Lite-ON z LT+ 3.0
    Dash 14719
    Konsola była podpięta do internetu, nigdy nie aktualizowana

Wczytywanie...

Poleć forum