1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami wave 4 xbox elite

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ktossPL, Grudzień 5, 2011.

1. ktossPL

ktossPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Chciałbym zapoznać was, użytkowników tego serwisu, z moim problemem i, w miarę możliwości, pomoc w jego rozwiązaniu.

Do rzeczy. Mam xboxa 360 elite, sprowadzonego z USA (w systemie NTSC). Jest on już przerobiony, koleś mówił, że czyta wave 4. Więc po włożeniu płytki z grą pokazuje się jej obrazek.
    Jednakże próbując ją uruchomić włącza się czarny ekran, xbox gryzie jak szalony. W każdym razie jedyne co mogę wtedy to wejść w menu xboxa. Lecz, nie koniec, próbując wrócić do głównego menu xboxa,
    zwiesza mi się, jedyne co mogę zrobić, to wyłączyć konsolę. Dziwi mnie to, ponieważ inne gry działają mi z łatwością.

Gry nie działające:
    COD:MW2
    COD:BO
    Halo reach

Gry działające:
    Sims 3
    Mortal kombat
    GTA IV: Episodes from liberty city
    Gears of wars 2
    Splintel cell conviction.

Nie mogłem znaleść podobnego tematu. Próbowałem z activate.iso i nic. Jak to naprawić?

EDIT :

- U kumpla gry działają bez zarzutu

- Więc po aktualizacji na najnowszy flash będe mógł katować te gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Złapałeś cichą aktualizację;/ lub masz starą przeróbkę:D

4. Shparag

Shparag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Redmond
    Kolega był blisko :]

Musisz przerobic konsole na LT 2.0 zeby dzialały ci wszystkie gry(łacznie z najnowszymi w formacie xgd3) obecnie wystepuje u ciebie problem z ap 25 wpisz w gugle znajdziesz tam wszystko albo przeszukaj forum(gugle i tak cie tu skieruje) ogólnie jak masz starszego dasha(nie pamietam jakiego chyba 1265) to mozesz sie pobawic metoda 3xdash tez powinny ci te 3 gry ruszyc

Wczytywanie...

Poleć forum