1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami XBOX ORIGINALS(HDD ORYGINALNY)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Lipiec 24, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Kupiłem dysk 60GB do Xbox 360 Slim. Dysk jest firmy Hitachi, wyjęty z obudowy FAT-a(tak mnie zapewniał sprzedawca). Oczywiście działa, wolne miejsce to 51,1GB. Po włożeniu go do Xboxa wyczyściłem pamięć podręczną oraz Sformatowałem. Teraz zadowolony x2(bo mam dysk 60gb) i chciałem sobie pograć w GTA Vice City a tu błąd ''Nie można uruchomić gry, pobierz ją ponownie''. No to biorę, podłączam do neta(na starej 20gb, której nie sprzedałem jeszcze wystarczyło zawsze po wyczyszczeniu pamięci zaktualizować przez neta i działało) i włączam grę ale dalej ten sam błąd. Już spotkałem się z takimi tematami, że gościu miał oryginalny dysk a i tak miał taki sam błąd. Mój kuzyn ma dysk WD i też ma ten błąd(ale tutaj to normalne bo pewnie przerabiający zrobił tylko dwie partycje). Dlaczego tak się dzieje i czy można to zmienić?? Jakim cudem ten dysk nie ma tej partycji z Emulatorem Xboxa(słyszałem, że programy do dysków Xbox są kompatybilne tylko z WD Bevs,...). Dodatkowo napiszę jeszcze coś innego. Kupiłem sobie obudowę do dysku SLIM, no to fajnie wkładam go do niej(na pewno dobrze), zamykam ale podłączając do Xboxa w ogóle nie wchodzi w port SATA. Jaki jest tego powód i czy to wina tego, że obudowa to kopia nie oryginalna. Drugi dodatkowy problem to jak miałem podłączony ten stary dysk 20GB przez adapter do kompa(nic nie kombinowałem, nawet go nie wykryło tylko chciałem spróbować zrobić kopie profili i save'ów) to trochę go ścisnąłem i tak w nim coś bzyknęło(tak jakby szlifierka). Dysk działa w Xboxie normalnie ale czy mogły zrobić się jakieś Bad Sektory?? Mając kiedyś dysk od Lapka tak samo zrobiłem i sprawdzając czy ma błędy nic nie wykryło(program HDTune). Za pomoc dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odświeżam. Słyszałem, że trzeba przywrócić 2 Partycje dysku(tylko dlaczego on jej nie ma jak oryginał nie podłączany do PC??). Jak podpinam dysk adaptera zewnętrznego dysków 2,5'' to nic nie wykrywa w Xplorer360 Extreme2. Jest na pewno sprawny do inny dysk działa pod kompem. Czy można tak robić na takim oryginalnym HDD, bo z tą partycją mówię na przykładzie tematu z dyskiem WD?? Czy jak będę przywracał tą Partycje to stracę Save'y i profile??

Wczytywanie...

Poleć forum