1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sezam, Październik 31, 2010.

1. sezam

sezam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewien problem . Jestem zielony bo kupiłem xbox;a juz przerobionego mam go od tygodnia. No i mam taki problem . Sciagnąłem fife 11 tekkena 6 i dirta 2 . I dirta 2 nagrałem i chodzi normalnie i wszystko git. A Fifa 11 i tekken też się nagrał tak samo przez Imgburn i wsadzam do konsoli a tutaj w tym oknie gdzie się odpala gre pisze mi . Odtwórz płyte DVD. I nie wiem oco w tym chodzi. Czy to kłopot z plikiem czy coś . Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Jaką masz przeróbkę konsoli ? Prawdopodobnie Dirt 2 ma wave 3, natomiast Fifa 11 i Tekken 6 ma wave 4 więc trzeba przerobić na niższy wave. Podaj jaką masz przeróbke?

4. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
  5. sezam

sezam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem jak to sprawdzić a na allegro i nic koleś nic nie podawał jaka przeróbka. Więc nie wiem jak to sprawdzić. . A jak przerobić tą gre ? Ale wiem że konsola jest zbanowana. A co to jest ten activate.iso możecie mi wytłumaczyć bo jestem kompletnie zielony.

6. jas3k

jas3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemka mam dokładnie ten sam problem tylko że z inną grą mianowicie Naruto storm 2 ,tak samo jestem zielony o co chodziy z tą zmianą wave ?

7. paysker

paysker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    przed nagraniem trzeba spaczowac programem 360wavepatcher lub nagrać płytkę iso, płytkę iso trzeba zawsze pierwsza uruchomić . poszukajcie na forum są bardzo dobre opisy.... trzeba trochę poszukać :)

8. marek199118

marek199118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sciagnij sobie activate.iso nagraj i zobacz czy wogole cos sie zmieni:)

9. jas3k

jas3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy to napewno zadziała :/ ? troche mi juz szkoda kasy na płyty a została mi tylko jedna . A co do WavePatcher gdy chcem sciagnac Wave 3 pisze ze data is corrupted download again co mam zrobic !? . :/ Moze ktoś da linka z WavePatcher z sciagnietymi juz wszystkimi wave ? !

Wczytywanie...

Poleć forum