1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami XGD3 i male pytanko

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Barti4444, Luty 9, 2013.

1. Barti4444

Barti4444 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z grami XGD3 (Testowałem na razie jedną). Posiadam napęd Hitachi rev.79, dopiero co wgrane LT2.0 i dashboard 15574, wgrywany raczej przez Xbox Live. Gra to "Call of Duty Modern Warfare 3", chodziła bez problemu na innym Xbox'ie, ale z dashem 13604 (napęd też Hitachi ale rev.78 i nigdy nie podpinany do Xbox Live). Jak włączam ją to napęd autoryzuję dysk (głośno chodzi), jak skończy to zwalnia i wyskakuje "Błąd Gry. Przeczyść płytę szmatką". Pomyślałem o cichej aktualce więc próbowałem wgrywać TU Horizonem, ale niestety jak skończy autoryzować to dalej "Przeczyść płytę szmatką".
    Nie wiem czy dobre TU wgrałem więc może podpowiecie jakie wgrać bo ja próbowałem najpierw najstarsze a potem różne. Nagrywane oczywiście IHAS'em (Cross 124 to 524). Inne gry z XGD2 oraz gry z AP2.5 chodzą bez problemu więc to raczej nie wina źle wgranej przeróbki. Czy może być to wina płyty "PLATINUM", bo mogę spróbować na Verbatimach tylko będę musiał przeflashować IHAS'a :/ Jeżeli nie to co to może być, bo naprawdę już nie wiem :(

Jeszcze to małe pytanko. Jeżeli wgram najnowszy Dashboard przez "flash USB" bodajże 16202, to nie powinno nic usunąć co nie ?. Chyba że najpierw mogę wgrać 16197 zobaczyć czy działa MW3, a jeżeli nie to potem 16202, a jeszcze jedno czy cicha aktualizacja i tak zostanie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    najnowsze dashem moga ci juz uniemozliwic granie w xgd3 , skoro byla palona ihasem gra powinna trybic na 15574 sam w nia gralem ale z trickiem mp3 bo byla palona zwykla nagrywarka (mozesz ten fix zobaczyc )

4. Barti4444

Barti4444 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Włączałem muzyke przed grą ale tez pisze ze bład gry i przeczyścić szmatką.
    A jak wgram nowy Dashboard to przeróbki nie usunie co nie ? I dlaczego jak go wgram to moze mi uniemozliwic granie w gry XGD3 ?
    (Przepraszam za wszelkie błędy ale pisze z tableta).

edit

Dobra już sobie poradziłem można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum