1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami xgd3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jabczanek, Grudzień 15, 2013.

1. jabczanek

jabczanek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiec mam taki problem posiadam xboxa od niedawna kupilem go juz przerobionego i nie mam pojecia jaka ma przerobke. Wnioskuje ze jakiegos LT poniewaz po instalowaniu gier wola o plyte do weryfikacji. A wiec w czym problem sciagam gry przepuszczam przez agbx 360 ustawionego tak jak tu na forum nagrywam IMG Burnem :) i wszystkie gry ktore waza 7.3gb(GTA IV, Dead Island Riptide, UFC 3, Deadfall Adventures, Fable II, Dante Inferno) odpala az milo problem w tym kiedy sciagam i przepuszczam przez agbx jakakolwiek gre 8.14 czyli xgd3 np Resident Evil 6 wkladam plyte do tacki zamieli wyskakuje urochom gre naciskam chwila niepewnosci(czarny ekran) i wraca do dasha, dodam ze dash jest najnowszy wgrany na konsole 16537 chyba ze pomylilem teraz jakies numerki. Duzo czytalem postanowilem sciagnoc xbox back up creator myslac ze mam lt 2.0 wiec odpalam program inject ap 25 cofam topologie nagrywam i to samo. Dodam ze mam nagrywarke Liteon Ihas 122-04 WU niestety nie b i nagrywam oczywiscie Truncate plyty verbatim. Pomocie bo juz nie wiem jak sobie z tym radzic kilka dni sie juz mecze.

Wczytywanie...

Poleć forum