1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami XGD3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pasiq, Maj 20, 2014.

1. Pasiq

Pasiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam nagrywarke Samsung SH-224BB wspierana przez BurnerMAX Payload. Niestety mam problem z nagrywaniem plyt - przy 49% weryfikacji wyskakuja bledy. Nagrywam na plytach verbatim MKM-003-00, zgodnie z tutorialem z forum, predkosc x4 OPC ON. Przy grach XGD2 i AP2.5 nie ma problemu. Poki co nagrywalem 3 gry z XGD3 - Black Ops II, ktore dziala bez zarzutu i FIFE 14 oraz WC Brazil 2014, przy ktorych wystepuje blad. Probowalem roznych ustawien i niestety za kazdym razem wystepuja bledy, a po wrzuceniu plyty do xboxa komunikat ze sciereczka.

Z gory bardzo dziekuje za wszelkiego rodzaju pomocne sugestie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Niestety z tym BurnerMAX Payload jest tak że jednym działa, innym nie. Najlepszym wyjściem jest zakup Ihasa.

4. Pasiq

Pasiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlatego poki co szukam rozwiazania mojego problemu, moze ktos ma/mial podobny :) poki co nie mam gdzie zakupic ihasa, a myslalem, ze ten Samsung tez pociagnie sprawe

5. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Wyłącz weryfikacje i nagraj

6. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    ustawienia w imageburnie , bufory na maxa i tyle oczekiwać jak wypalisz , ja bym sprobowal bez tego programu tylko metoda truncate jak to bywalo do tej pory i trick mp3, co do weryfikacji nic ona nie daje tylko sprawdza plyte i czasowo 20 min wiecej przetestowalem to 100 razy i kazda plyta jestem 20 min do przodu

Wczytywanie...

Poleć forum