1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pankracy, Czerwiec 29, 2013.

1. pankracy

pankracy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiedziałem do końca jak nazwać temat ,ale ta nazwa będzie chyba odpowiednia.
    Posiadam Xboxa Arcade 60 gb z 2008 roku z napędem Philipsa. Od jakiegoś roku wypalam sobie płyty nowym ihasem 124B, ponieważ zaciągnąłem trochę informacji na forum, że to jest najlepsza obecnie nagrywarka w miarę rozsądnej cenie.

Ostatnio zacząłem wypalać gry na wakacje, żeby sobie pograć. Zaczęło się od nowego naruto, działał bez zarzutu. Zainstalowany na dysku, śmigał bez problemu. Potem wypaliłem sobie AC Revelations, i tu pojawił się pierwszy problem. Mianowicie nie mogę zainstalować gry na dysku, owszem mogę grać z płyty, chociaż raz już wykryty został błąd (zastosowałem wtedy trick z pendrive i muzyką), a drugi problem pojawił się po wypaleniu Injustice, pojawia się błąd ze ściereczką. Wypaliłem dziś Black Ops 2, działa bez zarzutu , właśnie skończyłem instalować.

Pamiętam, że podobny problem miałem kiedyś z Batmanem i chyba Gears of War 3, jednak obie gry po wtórym wypaleniu działały i się instalowały.
    Nagrywam gry na płytach Platinum (tak wielu powie, że lepsze Verbatimy, ale są one trudno dostępne i cena wygórowana, a Platinum tak naprawdę bardzo rzadko kiedy mnie zawiodły. Dodam jeszcze, że mam LT2.0 i dogrywam sobie topologie do mojej przeróbki, jak na razie to skuteczny sposób.

Moje pytanie jest następujące, czy może powoli już zaczynać psuć się laser ? Wczoraj go przeczyściłem, zgodnie z instrukcjami na forum.
    Drugie pytanie dotyczy podkręcenia lasera, czy warto to zrobić np teraz ? Spróbuje wypalić jeszcze raz Injustice, może teraz pójdzie.

PS. W sumie ważny problem mogący spowodować psucie lasera, dość sporo ostatnimi czasy grałem w Fifę 13, płytka swoje przeżyła i teraz posiada parę rys, powodowało to czasami po 2 godzinnej grze np zacięcie się gry i musowy restart konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum