1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziolo555, Luty 2, 2010.

1. ziolo555

ziolo555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z nowymi grami, (byla robiona aktualizacja).Slyszalem o jakim programi aktywujacym, czy jakos tak.Wiem ze zajmuje okolo 25MB.Jak on sie nazywa i gdzie moge go znalezc??

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jaki problem ? Jaki masz ixtreme w konsoli ? O jaką grę chodzi ? Paczowałeś ją ? Co to za program aktywujacy ??

4. Folga360

Folga360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Chyba Ci chodzi o płytkę activate.iso :p

Ściągnij najnowsze patche albo wgraj z pendrive'a. Jeśli nie pomoże pisz aa i opisz dokładniej jak Ci nie działają , może masz za stary extreme albo nie patchowales :p

5. merchants

merchants Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Police
    Google naszym przyjacielem jest - to do znalezienia :p
    360wavespatcher - tak nazywa się program :p

6. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  7. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
  8. ziolo555

ziolo555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki,chlopaki. Dokladnie chodzi o mojego kumpla, ma najnowszego ixtrema bo nie dawno kupil xboxa.Gry jakie nie chodza to np: avatar, vancouver 2010, mass effect 2. Zadna gra nie dziala, ani petchowane 3rdwave bo taki ja musze miec. Na innych konsolach normalnie dzialają. Chlop ktory "zajmuje" sie konsolami powiedzial zeby znalezc jakis program ktory nagrywa sie na plyte, zajmuje 25 MB wrzucic do konsoli, po nim juz powinny dzialac.Ja nie musialem nic takiego robic wiec nie wiem co to za program.Dzieki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum