1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z grami?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dziend0bry, Marzec 21, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    witam. mam pewien problem. gram oczywiscie na piratach :D
    jakies 3 miesiace temu nagrałem sobie ac2 i gta iv na verbatimkach. i dzisiaj wkladam dosyc juz porysowanego ac2 i tak...

wciskam A
    niby teraz powinno byc logo Ubisoftu ale go nie ma
    dobra,zrozumialem. potem jest informacja o tym,ze tę grę tworzyli coś tam coś tam. a tutaj te same napisy ale po ukrainsku. sobie myślę.. wtf? i te napisy wiszą na ekranie i naped przestal sie ruszac.. potem wszystko dziala...

i kolejny problem..

gta iv.. wkladam i sie pojawia logo rockstar games,north i te 5obrazkow.. i przy tym jest ta standardowa muzyczka. u mnie od kilku dni nie ma. ale w czasie gry nagle z nikąd ta muzyka zaczyna lecieć :D

wtf?

inne gry dzialaja normalnie :ban

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    stary, plyty z gra na x360 musza byc jak lustro, najdrobniejsza ryska na plycie moze byc przyczyna wywalenia cie z gry informujac przy tym, zebys "przetarl plyte czysta sciereczka bo jest brudna lub uszkodzona" a ty mowisz ze masz niecale 3 miechy plyte i jest juz "dosc porysowana"
    x360 jest wymagajaca dbalosci o nosniki konsola.

Spruboj nagrac gre na dysk twardy. Nie dziala? Sprawdz plyte w innym napedzie? Tez nie? Nagraj od nowa I DBAJ O PLYTY, NAWET JESLI TO PIRATY!

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  5. trojanek

trojanek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    zainwestuj w satynowa-mikrofibre sciereczke ! nie rysuje i czysci :D konkretnie !

6. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica

identycznie miałem :D a co do tego,to zaczne dbac, przepraszam :(

Wczytywanie...

Poleć forum