1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lechu007, Czerwiec 3, 2010.

1. lechu007

lechu007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Koledzy mam problem. Gdy nagrałem tą grę na płytę TDK DL programem ImgBurn zrobiłem wszystko tak jak zawsze(nagrywałem już kilka gier i wszystko było ok) a teraz gdy nagrałem NHL to po włożeniu płyty i po jej odpaleniu na ekranie TV wyskoczył znaczek xbox 360 i nic się nie dzieje tylko jest ten znaczek a jak coś próbuje z tym zrobić to wygląda na to że konsola odczytuje to jako film bo jest ten pasek do oglądania filmów! Proszę o pomoc !!

Jeszcze mam problem z podłączeniem kabla od internetu. Gdy go podłączam do konsoli nic się nie dzieje dioda nie miga a konsola nic nie wykrywa proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jaką masz przeróbkę?Sprwdź jaki wave ma gra.Czy jest to obraz pal czy ntsc?Sprawdź kabel do netu bo może ci się sieciówka w x360 upaliła.

4. lechu007

lechu007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam przeróbke nie wiem jaki ma wave zawsze sciągalem i przepaleałem i było ok ale teraz jakoś nie wiem czemu tak mi sie to zaczeło robic z NFL 2K10 i MMA a tak to wszystko bylo ok a jak juz kupilem to nie chcial mi sie ten kabel podlaczyc znaczy nic sie nie dzialo a teraz chcialem zeby mi aktualizacje pobral zebym mogl ogladac filmy i sluchac muzy. Bo jak na plyte przepalilem DVD RW aktualizacje to nie chcial mi odczytac:////

Wczytywanie...

Poleć forum