1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Thaw17, Sierpień 31, 2011.

1. Thaw17

Thaw17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Witam, otóż po ostatniej aktualizacji dashboardu, nie działają mi niektóre gry. Te nowsze czyt. z roku 2011, działają. Ale te co nagrałem przed dashboardem już nie koniecznie, da się coś z tym zrobić - naprawić? Z góry dziękuje za pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Thaw17

Thaw17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Przepraszam, za post pod postem - ale potrzebna jest mi szybka odpowiedź.

4. Grubson19

Grubson19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nfs run

Witam mam problem z wypaleniem gry. Otóż posiadam LT 2.0. Wypalam Need For Speed The run i wszystko ładnie do czasu włożenia gry do Xboxa otóż po odpaleniu zapala się na chwile czarny obraz a później po prstu wraca do interfejsu. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak się dzieje ? dużo nowszych gier mi tak reaguje NP Transformers NFD Hot pursuit też. Prosze o pomoc.

// nie takie problemy w tym dziale opisujemy. Jeszcze jeden taki post i warn MrDraiger

Wczytywanie...

Poleć forum