1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stalowy87, Październik 31, 2012.

1. stalowy87

stalowy87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko otóż mam problem z kilkoma grami i nie wiem o co kaman. Sprzet taki mam Starszego Xa z płyta jasper napędem samsung LT 3.0 dasha 15574. Agbx 1.0.6 z z dorzuconymi wavami od 1 do 15. Agbx jak i imigburn ustawiony tak jak w tutorialu Gruby33 flashxbox nagrywanie wypalnie gierpłyt xbox 360 , a płytki wypalam ihasem 124b z softem pod płytki. Mam różne problemy z gierkami. Dishonored po wypaleniu odpala sie i wiesza na czarnym ekranie. Fifa 13 odpala sie wszystko smiga ale mecze 1 na 1 jak dam to tez pada. Podobnie z Wiedzminem 2 po 1 nie moge go na dysk wrzuci a po 2 dochodze do pewnego momentu na poczatku gry i sie wiesza.Nowy NFS Most wanted po odpaleniu wyrzuca ze brudna płytka Siedziałem na forum bardzo długo i szukałem różnych rozwiązan i nic to nie dało. Dziwna sprawa bo np nowy Medal of Honor odrazu ruszył tak samo Forza horizon. Jakie mogą być różnice miedzy grami ze jest taka rozbieżność ? Po komentach do gir ludzie pisza ze gry działaja. Panowie prosze was doradzcie co to moze byc i jak sobie z tym poradzic bo juz trace cierpliwość i nadzieje.

W WAS cała nadzieja.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Tzn jak to wywala ? co sie dzieje ?, po co ci dogrywac Wave ? ja mam LT 3.0 Ihas i ABGX z ustawieniami z forum ... wszystko hula aż miło ... myśle że masz problem albo z ustawieniami ABGX i jak przepuszczasz to masz obraz do kitu albo IMGburn źle ustawiony ... moze tak by coś było bo skoro masz Ihasa i horizon nagrał się dobrze ... a on nie posiada tych zabezpieczeń tak jak Fifa 13 ... więc przeglądnij mistrzu troche Forum odnośnie konfigurowania ABGXa, IMGburna ... ewentualnie Ihasa przerób jeszcze raz dla danej płyty na jaką nagrywasz ... Daj znać jak ci poszło :p

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Zaczął bym od drugiego zdania, które napisał stalowy87...

Jasper i Samsung? Samsung i LT3.0?
    Taki duet niestety nie jest możliwy.
    Najprawdopodobniej w konsoli siedzi zły napęd, stąd właśnie nie działają Tobie w/w gry.
    W Jasperach są głównie LiteON'y, a nie Samsungi.

Proponowałbym kupno nowego napędu do konsoli, obojętnie jaki LiteON, bo gdy wgra mu się LT3.0, zamieni się on w 02510C.

Tyle ode mnie.

Wczytywanie...

Poleć forum