1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fear, Listopad 2, 2012.

1. Fear

Fear Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema, nagrałem ostatnio Fife 13 i Street Fighter x Tekken i niestety ale mam z nimi problem. A więc problem w fifie wygląda następująco: gdy włącze sobie jakiś mecz to mogę grać bez problemu itd. ale jeśli włącze np. karerie albo w opcjach będę się dłużej bawił(np. patrzał co jest, co można zmienić itd.) to po chwili wyskakuje komunikat, że nie można odczytać/odnaleźć płytę, mam przetrzeć płytkę miekką szmatką itd.
    A problem w street fighterze wygląda tak, że gdy włączam grę, daję start to po chwili robi się konto do save'ow ale niestety tego konta nie chce zrobić, myślałem, że może źle się nagrało albo coś no ale jak wyciągnałem pendrive'a to mogłem normalnie grać(Bez logowania). Co mogę z tym zrobić? : d
    Dodam jeszcze, że mam trochę nagranych gier i nie miałem żadnego problemu.

xbox 360 elite jasper
    Lt 3.0

@edit
    Gdy włączyłem fife to zrobiła mi się aktualizacja z płytki, nie wiem czy to ma coś wspólnego ; d

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Płyta z fifką nagrana IHASEM? Jak zwykłą nagrywarka to będą błędy w karierze.

4. Fear

Fear Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no niestety ale zwykłą LG ; d
    w xboxie chociaż jest Liteon

5. Fear

Fear Banned

Polubienia:
    0