1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z graniem online. Błąd tworzenia sesji.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Saxaaa, Czerwiec 21, 2016.

1. Saxaaa

Saxaaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jakiś czas temu kupiłam abonament gold na 3 miesiące. Mój brat gra w Fifę 15, wszystko działa bez zarzutów. Ja natomiast chciałam pograć w GTA V online i występują pewne komplikacje. Mianowicie działają mi tylko niektóre tryby gry(niektóre misje, napady, wyścigi). Kiedy próbuję dołączyć do gry za pośrednictwem zaproszenia chwilkę pokazuje się komunikat pobieranie, po czym błąd połączenia z sesją itp.
    Czytałam i dowiedziałam się tyle, że można to jakoś naprawić ingerując w jakieś ustawienia portów NAT (czy coś w tym stylu).
    Proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie, gdyż nie ogarniam kompletnie tych całych portów.
    Mam liveboxa od Orange.
    Proszę o pomoc :>/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Giker127

Giker127 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Witam. Sprawdź w konsoli jaki masz NAT, ustawienia -> sieć.Jesli jest zamknięty lub umiarkowany to zapraszam do lektury tematu tam jest raczej wszystko opisane.

http://xboxforum.pl/threads/jak-ustawic-nat-otwarty-w-xbox-one.137492/

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum