Problem z graniem po aktualizacji

Kuba9779

Banned
Siema,
Ostatnio po Aktualizacji dasha 16203 mam problem z graniem, pokazuje się komunikat że nie może odczytać płytki oraz ciągle się wiesza.Można jakoś to naprawić?
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A jaki masz FW w napędzie(LT+ 2.0 czy LT+ 3.0?)?
 

Kuba9779

Banned
Lt+ 3.0
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
trick mp3 robiles , nagrywane gry sa zwykla nagrywarka czy ihas?
 

Kuba9779

Banned
Trick mp3 nie robiłem, zwykłą (zgrałem na niej około 100 gier i nigdy mnie nie zawiodła)
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Jak nagrywałes zwykłą to trik z mp3 i instalacja na dysk
 

Remix27

Banned
a jakie lt?
 

Kuba9779

Banned
ok idę zobaczyć z tym mp3, LT +3.0
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
jak byla zwykla to bodajze od dasha 14719 trzeba trick mp3 robić wiec i na tym najnowszym też
 

Remix27

Banned
Wywala o autoryzacji czy ,ze nie moze odczytac?jak tak to mp3 fix lub skasuj gre z dysku i graj z plyty. Jak problem z odczytem wyczysc pamiec podreczna.
 

Kuba9779

Banned
Autoryzacje to miałem kiedyś przy forzie ale po wymianie napędu mi znikła.Teraz jest że nie może odczytać, gram zawsze z płyty. Aby wyczyścić trzeba wejść w ustawienia_pamięć i tam jest wyczyść pamięć podręczną? (a przy czyszczeniu pamięci nie znikną mi save ?)
 

Remix27

Banned
Tam gdzie masz pamiec. Wymiana napedu na fabryczny? Z save nic sie nie stanie.
 

Kuba9779

Banned
Z samsunga na samsunga (jeśli o to ci chodzi) oczywiście 2 napędy przerobione miałem. jak wrócę ze szkoły to wyczyszczę.
 

Remix27

Banned
To masz tam lt 2.01 taki powino tam byc i nagrywanie pod dowolne lt i najlepiej ihas.
 

Kuba9779

Banned
Lt 3.0 sorry benq mam (przerabiali mi w szczecinie na pocztowej), a właśnie ihas to musi być zwykła nagrywarka tej firmy czy jakiś dany model ?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej 124 rewizja B
 

Remix27

Banned
Modele od 124 do 624 rev b. Na lt 3 nie jest wymagany ihas tam kilka gier go wymaga. Gry xgd3 z lt 2 nie zadzialaja na lt 3 . I gry przed nagraniem skanuj abgx 360 z ustawieniem autofix level 3
 

Kuba9779

Banned
ok dzięki za pomoc temat zamknięty
 

Do góry Bottom