1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z graniem po utworzeniu profilu gracza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojtas87, Październik 28, 2012.

1. Wojtas87

Wojtas87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam LT 2.0 z najnowszym dashem 2.0.15574.0, który umożliwia granie w najnowsze gry np fifa 13, pes 13 itp.
    Problem jest następujący, jeśli nie mam stworzonego swojego konta użytkownika, ww. gry chodzą bez problemu,tylko oczywiście nie da się zapisywać stanu gier oraz swoich osiągnięć.
    Czyli logiczne jest aby utworzyć takie konto, np na pendrive.
    Sprawa właśnie komplikuje się, jeśli utworzę swój profil, ponieważ gdy chce grać w ww. gry, wyskakuje komunikat o potrzebie aktualizacji, oczywiście nie zgadzam się, ale przez to nie mogę grać.
    Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje, gdy nie mam utworzonego swojego profilu wszystko działa, a gdy go utworzę jest problem?
    Znajdzie się jakieś rozwiązanie na ten problem?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Meganz32

Meganz32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    To znaczy sprawa wygląda tak.

Aktualizacja musi być, mam LT 3.0 i powiem, że po aktualizacji jest wszystko w porządku. FIFA 13 aktualizowała mi się jak i PES 13. Wszystko chodziło w porządku.

4. Wojtas87

Wojtas87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ja bez utworzenia profilu gracza, gram bez problemów na LT 2.0 w te wszystkie gry. Przerabiam obraz ABGX'em i chodzi wszystko pięknie. Tylko problem następuje po utworzeniu profilu.

5. Meganz32

Meganz32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    hmm.. Ja bym zrobił ten profil i zaktualizował. Według mnie wszystko będzie okey, chociaż nie bawiłem się lt 2.0

Wczytywanie...

Poleć forum