1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Graniem w gry

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez badboy8, Grudzień 10, 2009.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

od pewnego czasu grywam w gierki z wave 4 po przez active iso.
    Ostatnio zainstalowałem sobie Cod mw 2 na HDD,pobrałem pare godzinek i zauważyłem że co pare minut robi napęd "bzdęk" tak jak by było czytane coś z płyty.
    Zainstalowałem i pograłem w GTA Ballad of gay tony i problem nadal jest.
    Zauważyłem że napęd tak hałasuje odkąd gram w gry z wave 4.
    Konsola jakby co pare minut czyta coś z płyty mimo tego że gram z DYSKU.

W czym może być problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbiks

norbiks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam podobnie, tyle ze dzieje mi sie tak od momentu wgrania najnowszej aktualizacji dashboarda, zainstalowalem GoW2, czesto musi cos doczytac z plytki. ******ajace.

-=-=-=-=-=-

Byc moze jest to rekompensata za te pare megabajtow mniej zajmujacego miejsca gry na dysku.

4. 22paczka22

22paczka22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ja z kolei mam taki problem...Ściągłem Left 4 Dead 2 został przerobiony na wawe 3 i gdy chcę go odpalić wyskakuje mi ramka z komunikatem Aktualizacji, jeżeli aktualizuja nie zostanie przeprowadzona to granie nie będzie możliwe, wykonuje tą czynność, konsola aktualizuje się, restartruje i po czym znowu to samo.. w czym tkwi problem? za stary flash ?

5. norbiks

norbiks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zalezy jaki flash, sciagnij z dzialu oprogramowanie najnowszy dashboard, zaktualizuj nim konsole i sprobuj jeszcze raz odpalic.

6. ziomek13

ziomek13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam też problem ... Dostałem dziś grę Forza Motorsport 3, ale w wersji NTSC-US , a ja mam konsolę xbox 360 Premium Jasper przerobioną PAL. Gdy próbuje uruchomić grę to po chwili wyskakuje komunikat "Nieprawidłowy region gry" . Czy zna ktoś sposób jak mimo to uruchomić grę? Grałem już w kilka gier NTSC , ale one działały. Szkoda było by mi teraz tą gre sprzedać , bo kupiłem za 180zł , a nie sprzedam przecież za 100 ! PROSZĘ POMOCY ! ! !

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ziomek13 - nic nie zrobisz

Wczytywanie...

Poleć forum