1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z graniem w Wiedźmin 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fuksik12, Kwiecień 19, 2012.

1. Fuksik12

Fuksik12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka wszystkim chciałbym wiedzieć co zrobiłem nie tak z moim wiedźminem. Problem polega na tym, że po uruchomieniu wiedźmina na moim xboxie(LT + 3.0, Lite-on) przez jakiechś 3 min mogę działać normalnie a potem wywala błąd o błędnej autoryzacji płyty. O co chodzi. Źle nagrywam czy co? Prosiłbym o napisanie jak zrobić to dobrze, albo odesłanie do działu, gdyż funkcja "szukaj" mnie zawiodła. Piszę to wszystko, bo chciałbym mieć sprawdzoną odpowiedź, gdyż czytałem o tym na innych stronach i każdy miał inną "metodę" jedni z przepuszczaniem przez abgxa jedni nie inni z zaznaczeniem odpowiednich opcji i sam się już w tym pogubiłem.

Z góry dzięki za odpowiedź :chuncky:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik