1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z graniem XboxLive?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez IamDJfromHell, Kwiecień 18, 2010.

1. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Mam do 01.05 jeszcze konto trial Xbox Live ...bo dostałem z odpaleniem konsoli trialową wersję Liv'a ;) .
    Pościągało aktualizacje , normalnie można były ściągać darmowe dodatki do gier itp.
    Kiedy chciałem sobie pograć po necie w Forza Motorsport 3 lekko się z dziwiłem ponieważ problem polega na tym ,że : normalnie wchodzę w grę internetową , wybieram rodzaj wyścigu (widać ile jest graczy na aktualnym typie wyścigów) , łączę się do lobby ( długo to trwa ... net 4mb ) i po załadowaniu się gry na gle nie ma żadnego gracza ... O co chodzi ?
    Tak samo w Gears of War 2 chciałem pograć przez neta , włączyłem funkcję szukania graczy i nikogo nie znalazło . na żadnej grze nie widzi w ogóle graczy . co może być nie tak ? To wina połączenia sieciowego ? konfiguracji Xbox 360 ,czy jak ?

Czy na wersji trialowej Xbox Live Gold nie można grać po necie tylko jedynie ściągać pliki itp ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adiedinburgh

adiedinburgh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Edynburg
    Mając konto gold można bez problemu grać, bez względu na to czy masz abonament na 48h czy na rok. Problem może tkwić w połączeniu, radziłbym sprawdzić czy możesz zagrać po sieci w inne niż wymienione gry bo z autopsji wiem, że jeśli chodzi o GOW 2 to często jest problem z połączeniem się z grą, nawet przy dość szybkim łączu.
    Pozdro

4. IamDJfromHell

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Sprawdzałem też w Lost Planet , Forza Motorsport 3 , Ace Combat 6 ...i ten sam problem
    nie wykrywa w ogóle serverów ani graczy ...jedynie graczy widzi w Forzie ,ale jak podłączam się o servera to nagle gracze znikają i zero...

wiecie może jak to naprawić ?

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Sprubój wejść do gry przez zaproszenie od znajomego.

6. IamDJfromHell

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Mogę np ciebie zaprosić ?
    Bo z moich znajomych nikt nie ma Xbox'a 360 tylko to są maniaki klasyków w stylu Pegazus , amiga itp ;]

Wczytywanie...

Poleć forum