Problem z graniem XboxLive?

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Mam do 01.05 jeszcze konto trial Xbox Live ...bo dostałem z odpaleniem konsoli trialową wersję Liv'a ;) .
Pościągało aktualizacje , normalnie można były ściągać darmowe dodatki do gier itp.
Kiedy chciałem sobie pograć po necie w Forza Motorsport 3 lekko się z dziwiłem ponieważ problem polega na tym ,że : normalnie wchodzę w grę internetową , wybieram rodzaj wyścigu (widać ile jest graczy na aktualnym typie wyścigów) , łączę się do lobby ( długo to trwa ... net 4mb ) i po załadowaniu się gry na gle nie ma żadnego gracza ... O co chodzi ?
Tak samo w Gears of War 2 chciałem pograć przez neta , włączyłem funkcję szukania graczy i nikogo nie znalazło . na żadnej grze nie widzi w ogóle graczy . co może być nie tak ? To wina połączenia sieciowego ? konfiguracji Xbox 360 ,czy jak ?

Czy na wersji trialowej Xbox Live Gold nie można grać po necie tylko jedynie ściągać pliki itp ?
 

adiedinburgh

Użytkownik
Użytkownik
Mając konto gold można bez problemu grać, bez względu na to czy masz abonament na 48h czy na rok. Problem może tkwić w połączeniu, radziłbym sprawdzić czy możesz zagrać po sieci w inne niż wymienione gry bo z autopsji wiem, że jeśli chodzi o GOW 2 to często jest problem z połączeniem się z grą, nawet przy dość szybkim łączu.
Pozdro
 

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzałem też w Lost Planet , Forza Motorsport 3 , Ace Combat 6 ...i ten sam problem
nie wykrywa w ogóle serverów ani graczy ...jedynie graczy widzi w Forzie ,ale jak podłączam się o servera to nagle gracze znikają i zero...

wiecie może jak to naprawić ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sprubój wejść do gry przez zaproszenie od znajomego.
 

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Mogę np ciebie zaprosić ?
Bo z moich znajomych nikt nie ma Xbox'a 360 tylko to są maniaki klasyków w stylu Pegazus , amiga itp ;]
 

Do góry Bottom