1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grupą Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kniaziu, Luty 17, 2010.

1. Kniaziu

Kniaziu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Razem z kumplem mamy ten sam internet, jest to internet GSM z angielskiej sieci sure, mój problem polega na tym że gdy on lub ja jego zapraszam do grupy to w żaden sposób nie mogę do niego dołączyć to samo jest z jego strony. Wyskakuje błąd że nie może połączyć z grupą xbox live party. Tak samo jest jak on hostuje grę też nie dołączę do niego. To jest bardzo dziwne bo bez problemu mogę dołączyć do innych a akurat do niego nie.
    Co to może być?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KoDeR

KoDeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn-K,Bedzin,Bydgoszcz, a teraz Maynooth Ir
    Rozwiązania tego problemu należałoby szukać na jakichś angielskich forach. Tutaj raczej mało prawdopodobne że znajdziesz kogo kto ma dostęp do internetu przez sieć Sure, z drugiej strony nie słyszałem o takiej sieci, pewnie coś nowego.
    P.S.
    Tak jak myślałem, to nawet nie jest "Angielska" sieć, a ty zapewne nie mieszkasz w Anglii, nawet nie w Wielkiej Brytanii. Sieć dostępna jest na wyspie Guernsey i Jersey oraz na wyspie Man i kilku mniejszych z kanału La Manche( czy też English Chanell jak to nazywają po tej stronie kanału). Także szanse rozwiązania problemu maleją. Zawsze marzyłem żeby mieszkać na Jersey lub Guernsey, tam już fajny klimat ciepełko. Ale raczej stawiam, że jesteś na Wyspie Man hehe

4. Kniaziu

Kniaziu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak mój błąd dokładnie mieszkam na Jersey.
    Jeszcze do tego chciałbym dodać że gdy kumpel udostępni mi swoje łącze przez wi-fi. i jedziemy na jednym necie to wszystko jest ok.

5. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Widocznie zeby grac se soba jeden w was musi miec publiczne ip. Jako ze oboje jestescie za NATem do dup.. zbita.
    Jak sie laczysz do jego wifi to jestescie w tej samej sieci i wasze xboxy sie widza.
    Jeden z was musi uderzyc do providera i sie zapytac o mozliwosc posiadania publicznego ip

Wczytywanie...

Poleć forum