1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gta episodes from liberty city

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez fragles1, Listopad 12, 2009.

1. fragles1

fragles1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    strzyżów
    witam mam taki problem z gta episodes from liberty city gdy wjezdzam na most miedzy 2 a 3 miastem to gra mi sie wiesza.gra nagrana na verbatimie z pred.2.4.gra sprawdzona najnowszym abgxem.Gre nagrywalem 2 razy i dalej to samo. co moge zrobic aby ten problem znikl?prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krakusek

Krakusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sprobuj zainstalowac na dysk/przeczysc cache

4. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Czy abgx przy sprawdzaniu nie pokazuje zadnych informacji na zolto/czerwono?
    Ewentualnie moze to byc blad w kodzie gry , bycmoze tworcy go naprawia i umieszcza na XBL patch naprawiajacy bledy.
    No i trzecia opcja to niesprawny hardware. Ale w tym wypadku konsola musiala by sie wieszac i na innych grach ;)

5. tony.sanchero

tony.sanchero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    najprawdopodobniej jest błąd w obrazie. ja też mam podobną sytuację w fifa 10. jak skończę mecz w którym Kaka dostanie czerwoną kartkę to konsola się zawiesza ;)
    sprobuj ściągnąc to od nowa i nagrać.

7. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Z których linków z rapida ściągaliście grę? Bo zassałem od Uruka i w abgx pisze, że jest zły obraz. Ściągnać to jeszcze raz trzeba poprostu czy jest wadliwy obraz?

Wczytywanie...

Poleć forum