1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z GTA IV- Zacina się w intro.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wodorek, Styczeń 3, 2013.

1. Wodorek

Wodorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Dzisiaj zakupiłem używane GTA IV. Pani która mi sprzedawała powiedziała że gra jest w dobrym stanie i co najważniejsze, że działa... Ale gdy przyszedłem do domu po odpaleniu gry robi się tak: GTA 4 - Problem XBOX360 - YouTube
    Proszę o szybką odpowiedź gdyż nie wiem czy nie zwrócić tej gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bandi1986

bandi1986 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Wygląda jakby laser ją zarysował, tak się dzieje gdy ruszy się konsolą gdy płyta jest w napędzie.
    Możliwe, że regeneracja pomoże jej ale to niech powie ktoś kto tak robił już.
    Instaluje się na dysku?

4. Wodorek

Wodorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie. Wywala z błędem na 20%.

Wczytywanie...

Poleć forum