1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z GTA SA z XBL

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez borysziom, Styczeń 6, 2011.

1. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Postanowiłeś ściągnąć gta sa z xbl, ominąłem blokadę regionalną, lecz przez vpn gra bardzo długo się ściągała, więc dodałem do kolejki przełączyłem na łącze bez vpn, gra ściąga się do końca i nagle wyskakuje nie można ściągnąć gry. Widzę ją na dysku lecz jako uszkodzoną, czy wie ktoś czy aby działała musi być w pełni ściągnięta przez vpn ? czy to wina czegoś innego ? czy mogę zrobić tak ze pobiorę ja normalnie do 99% i potem dociągnę przez vpn ? Niech wypowie się ktoś kto miał podobny problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    To San Andreas jest na xbl? :O sam bym z chęcią zagrał, a jest może Vice City? :>

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @up jest GTA:SA lecz VC nie ma, po za tym pisz na temat
    @topic nie miałem tego problemu ale sądzę że to wina tego iż przełączyłeś na łącze bez vpn (ale mogę się mylić, niech ktoś inny się wypowie

5. borysziom

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dobra zrobiłem to wkońcu ale teraz jak włączam gre pokazuje mi się błąd regionalny :( da się go rozwiązać ?

6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    VPN musisz mieć włączone na początku i na końcu pobierania... Może dlatego nie działa...

7. borysziom

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no właśnie tak zrobiłem, gra normalnie się pobrała ale pisze ze kod regionu się nie zgadza tak jakbym miał grę w ntsc, da rade rozwiązać ten problem ? komuś działa wogoole te gta z xbl na konsoli europejskiej ?

8. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    mam identyczny problem, mowia o tym ze problem to taki ze my mamy konsole pal a to jestniby wersja ntsc... ale naglowek bledu wskazuje na to ze ( bynajmniej u mnie ) ze chodzi o wersje konsol tzn u mnie w naglowku jest "Gra na starsza wersje konsoli xbox" zaaktualizowalem konsole o emulator x'a ale dalej nie dziala... mam nieprzerobiona konsole... pozatym moj temat ucichl,moze cos tutaj sie ruszy...

9. borysziom

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tu chodzi na pewno o ten region ale czy da rade to ominąć ?

Wczytywanie...

Poleć forum