1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z GTA V Pomożecie ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dragor, Wrzesień 29, 2013.

1. Dragor

Dragor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was jestem tutaj nowy ale wiem że pewnie wy mi pomożecie a mianowicie mam taki problem z grą GTA 5.
    Zakupiłem ja sobie czekałem i przyszła no ok odpalam instaluje zaczynam grać wszystko pięknie ładnie jednak coś mnie podkusiło żeby przestawić xboxa no właśnie i wtedy coś zazgrzytało i szybko wyłączyłem xboxa wyciągnąłem płytkę patrzę a tam ten nieszczęsny ring zarysowany powstał no ale dobra próbuje jeszcze raz odpalić grę włącza się i w tym samym czasie gry gdy przestawiłem xboxa gra zacina się ale mniejsza byłem wczoraj na regeneracji płytki gość wszystko eleganco zrobił w 1 godzinkę wracam do domu włączam odpalam i przy napisach Rocstar gra zawiesza się robi się czarny ekran resetuje sie sama włącza się jeszcze raz i idzię trochę dalej jednak po załadowaniu napisów początkowych producentów wyskakuje komunikat.
    Gra została uruchomiona ponownie ze względu na nie możność odczytania zapisu stanu gry proszę zmienić urządzenie do zapisu stanu gry lub podłączyć pendrive o pojemności 16 GB no ok dałem ok dalej wczytuje się wątek fabularny jakieś 2 minutki pyk konsola przestaje czytać czy coś tą płytkę i chodzi cichutko jakby jej w niej nie było i znowu się restartuje i znowu ten komunikat.

Co to może być czy to cos się stało z płytką czy po prostu przy przestawianiu tego xboxa dysk też się uszkodził dodam że dysk nie oryginalny mam xbox360slim 4GB a dysk wyjąłem ze starego xboxa fat białego 20 GB i czy przy tym przestawianiu dysk też się uszkodził i czy gdy kupił bym pendrive 16 GB i zainstalował na nim GTA chodziło by to tak jak ma chodzić czy to juz raczej nic nie da dodam że wszystkie inne gry mi chodzą tak jak chodziły czyli wyśmienicie ?

Pomóżcie bo szkoda mi tego GTA dałem aż 200 zł :( DZIĘKI Z GÓRY POZDRAWIAM DRAGOR

2. Lotnik421 Xbox One

3. Matty.Fire

Matty.Fire Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    hmm... Więc tak mi się wydaje że kupna pena 16 to głupota bo skoro ci sie gra zacina z płyty to instalacja też sie nie powiedzie ponieważ masz uszkodzoną płytkę a regeneracja płyty tz że są małe ryski itp żeby ja zregenerować a płytke z nacieta kręską nie naprawisz możesz to tylko wizjualnie naprawisz ;D
    powodzenia z gierką ...
    a i z płytą skoro wygląda jak nowa po regeneracij to złóż reklamacje i troche podkręć tą bajeczke..
    myśle że pomogłem.
    Pozdrawiam

4. Dragor

Dragor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do instalacji jest inna płyta a do gry inna także nie wiem już sam :(

5. BOSS VIP PL

BOSS VIP PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    albo konsola albo plyta walnieta

6. Dragor

Dragor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okazało się że to jednak Dysk się także popsuł po tym jak przestawiłem konsolę poszła i płyta i dysk dlatego gra mi nie chodziła czekam na pendrive a wiem to ponieważ byłem wczoraj u kolegi i u niego wszystko chodziło dobrze z płytki pozdraiwam i dzięki :) wszytkim

Wczytywanie...

Poleć forum