1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z gta V „Problem z urządzeniem do zapisu”

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qwerty360, Marzec 15, 2014.

1. qwerty360

qwerty360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was mam problem z xboxem 360 ktorego mam od niedawna konsola jest przerobiona i ma rhg i w tym jest ze kupilem ostatnio gta V i po istalacji pierwszej płytki prosi o drugą i w tej chwili wyskakuje „Problem z urządzeniem do zapisu” nie wiem co robi konsola xbox 360 20GB no ale system cos tam zajmuje czyli 13GB i co mam robic zeby tego uniknac i grac w gtaV kupilem pendrive 32GB ale to samo jest albo ja cos zle robie mozecie cos doradzic jakies informacje o konsoli to pisac

2. Lotnik421 Xbox One

3. kabaczek89

kabaczek89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przerob plyty. Z 1 wyciagnij pli content i wklej go na dysk konsoli w fooder content/0x16 programem xbox browser 2plyte pofziel na party programem iso2god i wrzuc na pena. Przeskanuj i powinno byc dobrze

Zawartosc pliku content czyli plik ktory ma w nazwie cyfry i litery. Kupiles oryginalna gre na xboza z rgh???? Haa gratuluje. Mam nadzieje ze wiesz ze nie pograsz online

AndroidPower

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

4. qwerty360

qwerty360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie no co ty nie orginał nie dał bym dwie stowki za gre a i ja dzis sciagłem gta V to mam juz na kompie tylko mozesz wytłumaczyc mi krok po kroku? bo za bardzo sie nie znam jak to zrobic

5. kabaczek89

kabaczek89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sciagasz program xbox image browser i nim otwierasz dvd1 i tam jest plik content naciskasz naniego prawym przyciskiem myszy i wypakowujesz na pendrive tem plik ma sciezke content/0000000/ i ten plik co sklada sie z liter i cyfr przerzucasz do tego samego fopderu na dysku xboxa rozumiesz?? Dvd 2 przerabiasz programem iso2god i folder po podziale tego obrazu wrzucasz na pendrive lub na dysk iksa jesli masz duzy. Skanujesz sciezke do gier i grasz

AndroidPower

Wczytywanie...

Poleć forum