1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z GTA V - zawiesza konsole POMOCY !!

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez djsyk, Styczeń 28, 2014.

1. djsyk

djsyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gostyń
    Witam robiłem z instrukcji RGH
    dvd 2 przerobiłem przez iso2god i wrzucam do folderu GRY na dysku konsoli dvd 1 programem Xbox Image Browser zrobiłem extract folderu content i przeniosłem wypakowany folder 545408A7 na dysk twardy konsoli do CONTENT/0000000000000000 i odpalam grę w FSD 3 i nagle zawiesza konsole dziwna sprawa bo jak wejdę ręcznie w folder z gra na dysku i odpalę to działa ?? co robię złe możne ścieżka nie taka ?? czy coś innego

Czyszczenie pamięci podręcznej nic nie daje :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lubo1916

Lubo1916 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żary, Poland
    Mi też GTA zawieszało konsolę, ale mam nieprzerobioną i pomogło czyszczenie pamięci podręcznej ;)

4. mivean

mivean Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podepnę się pod temat, jako że problem podobny.

Mam skopiowany folder 545408A7 do contentu (tam gdzie być powinien), a drugą płytę (także na dysku konsoli) próbowałem odpalić po przerobieniu na xex i god. Po odpaleniu (z drugiej płyty; przerobiony materiał wrzucony na konsole - nic więcej z tym nie robione) w FSD, pojawia się początek (nie intro gry), robi się czarny ekran i tyle.

Xbox 360 slim + rgh + fsd + 320GB dysk. Jest na to jakaś rada?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może trzeba odblokować content w xm360 na konsoli ?
    Cache czyściłeś ?
    Jakie masz wersje: fsd, kernel'a, dashlaunch'a ? najnowsze ?
    Ponoć płynniej gra śmiga nie instalowana na wewn. dysk, spróbuj na pena wrzucić jak masz...
    Content zostaje na wewnętrznym.

6. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przepraszam, że odkopuję, ale miałem podobny problem i udało mi sie go rozwiązać.
    Mój problem był taki: pliki instalacyjne zrzucone na dysk, druga płyta przerobiona w XEX i gdy odpalałem grę, pa jakiś 2-3 sekundach (ledwo co mignęły pierwsze światła z intra) konsola się wyłączała.

Nie wiem jakim cudem to jest połączone, ale włączenie opcji "exchandler" w Daschlaunch'u i oczywiście zapisanie nowych ustawień z WŁĄCZONYM "exchandler" naprawiło problem :)

Wczytywanie...

Poleć forum