1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z GTA V

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Zemela, Styczeń 14, 2014.

1. Marcin Zemela

Marcin Zemela Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielcza, Poland
    Siemka
    Mam problem z gta ponieważ instaluje dvd 1 wszystko przebiega pomyślnie prosi mnie o dvd 2, wkładam i wyskakuje mi komunikat "Uwaga!
    Gra została uruchomiona ponownie z powodu problemow z urządzeniem do zapisu, na którym zainstalowano gre.
    Jeśli problemy wystąpią ponownie, proszę wymienić to urządzenie i ponownie zainstalować grę" ;/ i nic nie umiem zrobić, jest na to jakiś sposób ? chciałem tez wgrac ja na dysk (mam rgh) ale nie wiem jak to zrobić znalazlem takie cos :
    1. ROBICIE GODA Z DVD2
    2. XBOX IMAGE BROWSER WERSJA 350
    3. OTWIERACIE DVD1
    4. ROBICIE EXTRACT NA FOLDERZE CONTENT
    5. ZAWARTOŚĆ CONTENT/0000/MEDIA ID CZYLI FOLDER 00000002 PRZENOSICIE DO FOLDERU Z GOD'EM
    PRZERZUCACIE CAŁOŚĆ NA DYSK WEWNĘTRZNY XBOXA,PENDRIVE, DYSK USB PRZYSTOSOWANY DO PRACY Z IXEM I GRACIE.

ZAWARTOŚĆ DVD1 PRACUJE NA TAKIEJ SAMEJ ZASADZIE JAK KAŻDY DLC - DZIAŁA TYLKO Z DYSKU XBOXA LUB PRZYSTOSOWANEGO DO PRACY Z IXEM (MAX 32GB)
    USB Storage Device Support for Xbox 360 - Xbox.com

Wyjaśnienie obrazkowe.
    http://s2.postimg.org/yd6l5fw4p/Przechwytywanie.png

Umiałby mi to ktoś bardziej szczegółowiej wytłumaczyc ? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    DVD1 do XEX i folder 545408A7 z folderu content\16zer wrzuć na dysk do folderu Content \ 0000000000000000.
    DVD2 do GOD i wrzuć na dysk do katalogu z grami.
    Potem odblokuj content w XM360 i już. (Ściągnij, wrzuć na konsolę, odpal, potem Scan All, Show DLC, Unlock DLC)
    Przerabianie do XEX/GOD - Punkt 5. - http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Jeżeli dalej nie rozumiesz to napisz to postaram się dokładniej wyjaśnić.

Wczytywanie...

Poleć forum