1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gwarancja.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kamaskun, Luty 24, 2009.

1. kamaskun

kamaskun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taki problem, a mianowicie kupiłem konsolkę jakiś czas temu na allegro. Chciałem ja zarejestrować ale tutaj mamy problem bo Pan chciał paragon a ja takie nie posiadam. Co mam zrobić? Koleś kazał wysłać mi foty konsoli oraz skan paragonu? Jakieś rady. Chciałem tylko zarejestrować konsole. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    gdzie chciales zarejestrowac?? co ma rejestracja do gwarancji?? napisz jasno o co chodzi//...co do gwarancji to jesli nie posiadasz paragonu to liczy sie ona od daty produkcji...data produkcji znajduje sie z tylu konsoli na nalepce.....2 lata na konsole i 3 lata na RRoda..

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    kamaskun konsola była już zarejestrowana na innego użytkownika, czy jako pierwszy próbujesz zarejestrować konsolę ??

5. kamaskun

kamaskun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałem ją zarejestrować w m$. Bo myślałem, że od tego czasu jest gwarancja, ale Pan powiedział, że potrzeba ten paragon. Czyli po prostu jeśli konsola była wyprodukowana pół roku temu to gwarancje mam od tego czasu tak? i każdy może ją realizować niezależnie czy jest zarejestrowana czy nie?

6. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Właśnie chodzi o to, że jak konsola byłą już zarejestrowana, a ty jesteś drugim właścicielem i chcesz przerejestrować konsolę na siebie to automatycznie tracisz gwarancję - więc dlatego pytam czy konsola była już na kogoś zarejestrowana.

W tym przypadku MS ma prawo zażądać od ciebie paragon wraz ze zdjęciem konsoli.

7. kamaskun

kamaskun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK. Jednak ja nie mam tego paragonu i wyskakuje mi rrod lub nagle konsola "eksploduje" lub też przeraża się w inne urządzenie. :) M$ naprawi mi to w ramach gwarancji liczonej od daty produkcji?

8. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Napisz jaka jest data produkcji konsoli oraz czy była już zarejestrowana na inną osobę ??

9. pepa

pepa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Poszukaj na allegro a na pewno znajdziesz fotę jakiegoś paragonu.

10. kamaskun

kamaskun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapytano się mnie czy jestem pierwszym właścicielem powiedziałem ze nie a kolo ze mam foty wysłać. Konsola nie była wcześniej rejestrowana i może tutaj popełniłem błąd mówiąc ze nie jestem pierwszym jej właścicielem? konsola z 30.07.2008 r

pepa może jakiś link?

11. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To był twój błąd, a mówiłeś coś od kogo ją kupiłeś?? Jeżeli nie to powiedz, ze pierwszym właścicielem był brat, który konsolę ci sprezentował.

12. kamaskun

kamaskun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok . Jak do rejestracji będzie potrzeby paragon to co wtedy powiem? Teraz wystarczy ze będę mail ten świstek papieru i konsola będzie na mnie bo tak się umówiłem z kolesiem. Tylko skąd ja mam wyczarować paragon do eilte? P.S. Odp mi na pytanie czy jeśli nie będzie zarejestrowana to mam gwarancje liczona od daty produkcji?

13. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  14. kamaskun

kamaskun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na stronie wyskakuje bląd. Mógłby mi ktoś wysłać jakikolwiek paragon od elite? będę bardzo wdzięczny, bo chyba nie ma innego sposobu..

15. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a co bedzie jesli podasz paragon pozyczony od kogos .oni sobie spisza numery jakies oznaczenie paragonu.zanotuja gdzies jaki to paragon..oddasz paragon puzniej wlascicielowi i jak jemu sie zepsuje konsolka to on moze miec problem

16. kamaskun

kamaskun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to może wysłać ktoś kto już rejestrować konsole..

Wczytywanie...

Poleć forum