1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gwarancją

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez suzuwaru, Kwiecień 4, 2009.

1. suzuwaru

suzuwaru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    witam
    po pierwsze szukałem nie znalazłem
    po drugie tak jestem głupi

a teraz do rzeczy ostatnio wyskoczył mi rod więc postanowiłem zareklamować konsole niestety przez przypadek zarejestrowałem ją na to samo Live Id co mam xboxlive na kanadę :mad: nie zauważyłem i po telefonie do Microsoftu pani powiedziała że nie zgadzają się moje dane kontaktowe :mad: i teraz moje pytanie czy wystarczy zmienić na stronce supportu dane kontaktowe na rzeczywiste czy jednak dane z Xbox Live nadal będą sprawiać problem .
    Mam też drugie konto Live ID czysto polskie że tak się wyrażę i zauważyłem iż mogę tam też zarejestrować konsole (tj. ten sam nr seryjny); czy spróbować spróbować zamówić naprawę poprzez stronkę bez dzwonienia na infolinię?

Z góry dziękuję za porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kruszyna53

kruszyna53 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja zamawiałem naprawę ze strony internetowej Xbox.com | Xbox.com Home Nie rozmawiałem z nikim telefonicznie, został wygenerowany list przewozowy, przyjechał kurier i zabrał konsolę. Pojechała od serwisu do Niemiec.
    Po tygodniu nowiuteńką dostałem z powrotem.

Wczytywanie...

Poleć forum