1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Halo Master Chief Collection

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez skoku8, Listopad 11, 2014.

1. skoku8

skoku8 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Regut
    Witajcie. Właśnie zainstalowałem najnowszą aktualizację na Xone i w kolejce pobierania zauważyłem 6 elementów. Sprawdziłem co tam jest i było tam demo Forzy Horizon 2, które wcześniej usunąłem, Killer Instict, który był wcześniej na dysku i co dziwne Halo Master Chief Collection o wadze 45GB i jakiś niby dlc przy zamówieniu przedpremierowym oraz Halo Nightfall tylko, że ja nic nie zamawiałem :D Czy to jest jakiś błąd u mnie czy każdy tak miał ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Masz kartę kredytową dodaną jeśli tak to może kupiłeś przez przypadek. A jeśli nie to ściągaj i się ciesz ;)

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Dostałeś prezent od MS :)

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konto tylko twoje? Może faktycznie prezent w co bardzo wątpię, sprawdź w banku stan karty i będziesz wiedział czy free.

6. skoku8

skoku8 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Regut
    Nigdy nie miałem przypisanej karty do konta bo jej zwyczajnie nie posiadam i konta w banku też. Konta na Xbox Live nigdy nikomu nie udostępniałem, a jedyną konsolą poza moją na jakiej się logowałem jest 360ka mojej dziewczyny. Rozmiar gry zmienił się na 58,8 GB czyli prawdopodobnie doszedł zapowiadany Update. Pobrało się ponad 20% i... Gra działa :D Co prawda pobrało się póki co Halo 4 i 80% jedynki ale pograłem chwilę i wydaje się być ok. Osiągnięcia wpadają, a w markecie zauważyłem, że są dwie wersje gry, normalna i z dopiskiem wersja cyfrowa. Gdy wejdę w normalną to pokazany jest pasek instalacji, a w tej drugiej cena i możliwość zakupu. Nie kumam jak to możliwe i może mi zaraz zabiorą tę grę albo mam zwyczajnie fart bo w sumie chciałem z czasem zakupić tę gierkę :D Mogli by jeszcze tak Gta V dać 18 Listopada .

Wczytywanie...

Poleć forum