1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Halo Reach i Xlink

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konrad8945, Wrzesień 25, 2010.

1. konrad8945

konrad8945 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Mam problem. Mam oryginalną grę Halo Reach, i chciałem trochę pograć na Xlinku przez nią. Dodam że sporo już grałem na xlinku w MW2, więc to nie jest wina portów, tak uważam. Wszystko w Halo Reach idzie dobrze, da się grać, o ile to ja hostuję serwer. Jak próbuję się podłączyć do kogokolwiek party to wyskakuje mi informacja ""The party may have an incompatible network setup. Your setting, OPEN NAT, is usally compatible. Visit for more information". Wie ktoś jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
  4. konrad8945

konrad8945 Świeżak Świeżak

Polubienia: