1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Hard Drive Transfer Cable

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez smalec7, Styczeń 4, 2010.

1. smalec7

smalec7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Mam pewien problem. Chcę skopiować pliki ze starego dysku(20gb), na nowy(120gb). Posiadam Hard Drive Transfer Cable:
    http://www.allegro.pl/item867755398_hard_drive_transfer_transfer_danych_promocja.html, ale nie posiadam odpowiedniej płyty, którą się wkłada do xboxa i dzięki niej można skopiować pliki z jednego dysku na drugi. Może ma ktoś tą płytę i mogłby mi ją wstawić na rapida? Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    mam pytanie: Też kupiłem z tej aukcji tydzień temu, ale jeszcze nie dostałem, powiedz kiedy ty zamawiałeś.

co do tematu to chyba musisz najpierw na kompa zgrać i dopiero na drugi dysk

4. smalec7

smalec7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie kupiłem z tej aukcji tylko z innej, dałem link do tej żeby pokazać o jaki sprzęt mi chodzi. A co do tego, że najpierw trzeba na kompa zgrać i dopiero na drugi dysk to podobno też tak można, ale coś mój komp dysku czytać nie chce. Myślę, że łatwiej będzie tą metodą:YouTube - Transfer Xbox 360 Content from 20gig to 120gig Hard Drive, ale do niej potrzebna będzie ta płyta

5. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    komp dysku nie będzie widział, bo musisz mieć do tego specjalne programy

6. smalec7

smalec7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Już wiem czemu mi program Xport 360 nie chciał mi czytać dysku. Podpinałem go pod port usb w czytniku kart pamięci. Teraz podpiąłem go do usb z tyłu kompa i wszystko gra!

Wczytywanie...

Poleć forum