1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z HAWX!!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez szychabarca, Maj 18, 2009.

1. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Mam problem z grą Tom Clancy's HAWX. Konsole mam flashowaną. Po włożeniu płyty do napędu wyskoczył komunikat: " Aby było można zagrać w tę grę, należy dokonać aktualizacji konsoli. Jeżeli nie dokonasz aktualizacji,gra nie będzie możliwa". Czy chcesz dokonać aktualizacji? Wybrałem:"Tak,aktualizuj teraz." Gdy doszło do końca aktualizacji wyskoczył komunikat:"Nie można zainstalować aktualizacji.Płyty nie da się odczytać i wyczyść płytkę szmatką. Przy następnych próbach przy kliknięciu tak wyskakuje od razu komunikat z przeczyszczeniem. Gra wypalona w 100% i weryfikacja zakończona w 100%. Nagrana na płytę Verbatim DVD+R DL. Co mam zrobić? Czy aby zaktualizować grę muszę podłączyć konsole pod internet (mam router). Czy może jeszcze coś innego. Grę którą pobrałem było dostosowana pod ixtreme mniejsze niż 1.51.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    No i tu rodzi się problem. Pewnie masz ixtreme 1.51 albo 1.6 i pobrałeś spatchowaną grę działająca nawet na 1.4. Masz konsolę podłączoną do neta, pobrała ci się aktualizacja która nie odpali się z twoją wersją gry.
    Rozwiązanie: pomyśl

4. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moim zdaniem wystarczy zaktualizować dashborda ;) tzn. podłącz konsole do internetu i pozwól jej pobrać nowego :> a czemu jest problem ? Dosyć proste gra ma na sobie aplikacje która sprawdza wersje dashborda, jeżeli masz starszą niż tą która ona posiada to automatycznie wymusi na Tobie jej aktualizacje przed włączeniem gry, jednakże ściągnąłeś wersje okrojoną z plików instalacyjnych tak by chodziła na flashu 1.5 i poniżej, i po prostu próbuje Ci zaktualizować konsole mimo że nie ma plików by ją zaktualizować (stąd informacja o przetarciu płyty).

5. rada10

rada10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proste rozwiązanie kup orginał.

Wczytywanie...

Poleć forum