1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z HDD i XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez x360x, Lipiec 15, 2009.

1. x360x

x360x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kutno
    Mam problem XBL a mianowicie taki ze nie pamietam danych :p i po prostu chce sie dowiedziec skad moge wziac te dane na ktore sie zarejestrowalem w XBL.

I jeszcze dysk twardy dzisiaj przez przypadek wypadl mi z kieszeni z wys. okolo 0,5-1m(MAX) i jak wlaczam xboxa to wyskakuje mi ten napis i nagle ...... swieci sie 1czerwona dioda w 4polkulku i po prostu nie wiem co sie stalo i czy da sie to naprawic ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xbox.com | Xbox LIVE
    Musisz znac maila jakiego podales przy rejestracji.
    A co do dysku to ciezko bedzie skoro nie odpala, sprobuj na innej konsoli dysk odpalic, jak sie nie odpali i bedzie to samo to dysk do smieci, bo tego raczej sie nie da naprawic jak sie cos w srodku uszkodzilo.

4. x360x

x360x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kutno
    no maila to znam a dysk na konsoli kumpla probowalem odpalic i nie poszlo
    a jak sa na allegro np.NOWY DYSK TWARDY 120GB XBOX 360 HDD 120 GB GWARANC (683717206) - Aukcje internetowe Allegro takie HDD to chodzi oto ze je sie wstawia w ta obudowe??

Wczytywanie...

Poleć forum