1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z HDD slim

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez zolnierz45, Październik 28, 2012.

1. zolnierz45

zolnierz45 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ino
    Witam mam problem,otóż otrzymałem z serwisu po naprawie swój dysk 20 gb do slimki( w obudowie) i nie mogę go sformatować w konsoli...wpisuję nr seryjny,idzie pasek do końca i dalej pisze,że dysk niesformatowany i tak ciągle.Wyjmowałem go i wkładałem dokładnie, czyściłem cache pamieci flash,przywracałem ustawienia fabryczne konsoli i nic.Dodam,że dysk przed naprawą nagle przestał być wykrywany przez konsolę,odesłałem go i niby wymienili na inny z którym jest ten właśnie problem.Konsola normalnie go wykrywa,jest przy jego ikonce napis Microsoft ale nie da się zrobić formata.Czy może być tak,że jest on jakoś źle przerobiony pod Xboxa? Nie uśmiecha mi się go do nich znowu odsyłać..Miał ktoś taki problem??? Mam dash 14719 jakby co.
    Czyli sam już nic nie zrobię z nim? Udało mi się go sformatować za którymś razem,wyłączyłem konsolę i po ponownym odpaleniu znowu jest niesformatowany...

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Problem z HDD slim

Dysk jest uszkodzony, uwqlone sektory.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk