1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z HDD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GPO, Lipiec 31, 2013.

1. GPO

GPO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, zakupiłem ostatnio używany dysk twardy HDD 120gb, za 100zł (+20zł wysyłki). Posiadam konsole Xbox 360 Elite, wcześniej korzystałem z dysku 20gb i wszystko było ok, gdy miejsca mi przestało starczać, bez problemu skopiowałem niektóre pliki na pendrive. Po podłączeniu tego dysku 120gb, niby wszystko jest ok. Profile i inne małe pliki bez problemu moge zgrać, ale gdy już chcę zgrać swoje 3 gry (Battlefield Bad Company 2, Bioshock, Tomb Raider), nie chce mi ich zgrać. Takie gry Arcadowe typu Castle Crashers i Trials HD zgrało bez problemu, z tymi natomiast za każdym razem wyskakuje problem - problem który nie daje nic do zrozumienia, ponieważ jedyne co jest napisane to "wystąpił błąd" czy coś w tym rodzaju, w każdym razie było to bardzo zbliżone, więc nie wiem czy jest sens specjalnie przepisywać dokładny błąd. Niema żadnego numeru błędu, nic. Tomb Raidera po odłączeniu od internetu udało mi się zgrać na dysk twardy, byłem pewien że to właśnie tego przyczyna była. Niestety nie. Gdy chciałem zgrać Bad Company 2, już nie dało się tego zrobić, za każdym razem wyskakuje błąd. Dowiedziałem się że niby musze sformatować i tu jest pies pogrzebany. Na początku przed wgrywaniem plików próbowałem sformatować dysk, ale wyskoczył błąd, dokładnie taki sam jak przy kopiowaniu, czyli błąd, który właściwie nic nie znaczy. Nie wiem dlaczego, ale olałem to i jakimś cudem zgrałem Tomb Raidera, teraz gdy próbuje wszystko spowrotem zabrać z tego dysku i spróbować jeszcze raz sformatować Tomb Raider nie chce mi się spowrotem zgrać na pendrive. A gre kupiłem bez licencji (kupiłem konto z grą i pobrałem zawartość), gra się odpala, więc no nie wiem czy dysk twardy jest uszkodzony czy o co tu może chodzić, ale mój stary dysk nie wywija mi takich problemów. Chciałbym także dodać że podczas kilku zgrywań 2 razy wyszkoczył mi czarny ekran z jakimiś dziwnymi napisami, a na konsoli pojawiła się czerwona dioda. Po restarcie jest wszystko ok, więc to raczej nie jest wina konsoli. Zwłaszcza że na dysku 20gb jest wszystko ok. Jeśli ktoś może mnie poradzić bardzo byłbym wdzięczny, myślę że chyba nie jestem pierwszym którego spotkał ten problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mógłbyś napisać kody błędów. Czy sprawdzałeś dysk pod kątem b*******ów, jeśli masz problem z formatem to spore szanse na uszkodzony dysk.

bad block

4. GPO

GPO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Gdybym miał podany kod błędu, najprawdopodobniej bym nawet nie zakładał tego wątku. Czy sprawdzałem dysk pod jakim kątem? Co to jest te "b*******ów"?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Raz ze dysk wolniej, dwa kopiuj tylko Save i inne aplikacje z grami może być problem

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. GPO

GPO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Ale raz mi tego Tomb Raidera zgrało jakimś dziwnym trafem, więc nie rozumiem w czym rzecz.

Wczytywanie...

Poleć forum