1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Headset

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez EksbokŁan, Listopad 5, 2015.

1. EksbokŁan

EksbokŁan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam Headset który były dodawany do konsoli,nagle w słuchawce słyszę tylko czat, a dźwięku z gry nie słychać. Wcześniej wszystko smigalo. Podłączyłem inne słuchawki z mikrofonem (nokia) i słuchać dźwięk czatu i samej gry. Nie mam pojęcia co się stało, usterka mechaniczna odpada, bo bym wogole nie słyszał czatu. Headset z zestawu podłączam pod Jacka (pad z wejściem na Jacka)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie jestem pewien na 100%, ale z tego co wiem Headset dołączany do konsoli działa wyłącznie do czatu. Wydaję mi się, że nie ma możliwości, aby było słychać dźwięk z gry. Przynajmniej było tak do niedawna - może jakaś aktualizacja to zmieniła, ale wątpię.

Pozdrawiam

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    headset dolaczony do konsoli służy jedynie do czatu nie było/nie ma możliwości usłyszenia na nim dzwięków z gry :p

5. EksbokŁan

EksbokŁan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie, powaga że parę razy miałem dźwięk z gry :-D,nie trolluje. Spoko, i tak zakupiłem już inny Headset. Dzięki za pomoc. :)

6. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Może kolega ma nowego pada z jackiem 3,5mm. Tam mogły dziać się takie cyrki...

Wczytywanie...

Poleć forum