1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Headset'em do Xboxa 360 Slim E

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Piwko89, Styczeń 8, 2014.

1. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam zakupilem i dostalem dzisiaj z allegro takiego oto headseta ~~NOWY ~ORYGINALNE ~ SŁUCHAWKI ~XBOX 360~ HEADSET~ (3824455743) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Problem polega na tym ze mikrofon dziala ok(mnie slychac) lecz ja odglosy innych graczy znajomych slysze jedynie przez tv,w sluchawce glucha cisza(przy wiadomosciach glosowych jest to samo)....pisalem do typka co mi to wyslal to twierdzi ze sprzet sprawdzony i sprawny....
    Dodam ze szperalem po opcjach konsoli miedzy innymi jak preferencje-->Głos ,kombinowalem,podpinalem z jednego pada do drugiego,wylaczalem wlaczalem kinecta i nic ://
    Mam nadzieje ze w opcjach cos jest zrypane bo odsylac mi sie tego po prostu nie oplaca....
    Z gory dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. LISTI

LISTI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co widzę, to przy końcu kabla masz gałkę od podgłaszania. Przekręć ją na maksa i zobacz wtedy. Kiedyś na to nie zwróciłem uwagi, a również miałem reklamować sprzęt. Niby takie proste, a człowiek może przegapić, także warto, byś sprawdził.

4. Piwko89

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Tak wiem pokretlo do końca w każda strone było przekrecane i nic..dzisiaj pójdę do znajomego który używa headseta jeśli u niego też nic to słuchawka zrypana

5. Piwko89

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    temat do zamkniecia,rozkrecilem je i okazalo sie ze kabelek sluchawki jest oderwany od lutu :///

Wczytywanie...

Poleć forum