1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z headsetem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kUcUs, Grudzień 2, 2010.

1. kUcUs

kUcUs Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Morąg
    Witam założyłem konto na xbox live ,jestem zalogowany, włączyłem gre tekken6 i podczas gry nie moge rozmawiać, mam na słuchawkach oczywiście zielone i na full głośność. W interfejsie w preferencjach w głos mam ustawione na 10 i na dole na 5 dzwięk z gry,tam także na dole jest same sluchawki badz głośnik czy głośnik ze słuchawkami może tam leży problem? Słuchawki podłączone pod pada oczywiście. Pomoże ktoś jak to ustawić abym mógł słyszeć innych? Konsola XBOX 360 SLIM 250GB

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Możesz mieć uszkodzone słuchawki albo wejście w padzie.Zgłoś problem bo po tym co widzę masz jeszcze gwarancje.

4. MaverickPL

MaverickPL Guest

Problemem moze byc rownie dobrze to ze jestes np w Live US a chcesz gadac z UK. Nie wystepuje to przy wyszystkich grach, wiec nie wiem jak jest przy tekkenie.
    Jak chcesz sprawdzic czy headset ci dziala, to stworz nowa wiadomosc glosowa, do kogokolwiek... nagraj wiadomosc, a potem pusc sobie ja i odsluchaj czy sie nagrales.

Wczytywanie...

Poleć forum