1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z headset'em

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Roberus, Czerwiec 25, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Roberus

Roberus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam oryginalny headset do Xbox 360 podłączam go normalnie do pada a przez niego nic nie słychać więc moje pytanie czy headset działa tylko w grach online ( chodzi mi tylko o dźwięk). trzeba coś zmieniać? Wiem, że jest opcja o zmianie głośności albo wyborze urządzenia przez jakie ma płynąć dźwięk ale, nie ma tam opcji która pozwala na uruchomienie dźwięku tak aby było go słychać tylko przez słuchawki. Przynajmniej żadna próba mi się nie powiodła.

2. Lotnik421 Xbox One

3. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Headset jest tylko i wyłącznie do rozmowy z graczami/znajomymi, także nie szukaj nawet takiej opcji.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum