1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z i.extreme 1.51 ;/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniek148, Luty 18, 2010.

1. Maniek148

Maniek148 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam Xbox'a Core (wiem, wiem wiekszosc z was pewnie nie wierzy ale tak! jeszcze sie nie zepsul !) z i.extreme 1.51. Pobralem Assassin Creed 2, poslugujac sie instrukcja umieszczona na tej stronce: http://www.rapidteam.net/forum/showthread.php?t=30904&page=3 spatchowalem obraz do wave 3 i po uruchomieniu gry pojawia mi sie nieruchome logo xboxa na bialym tle zajmujacy caly ekra i... koniec:mad:. Mam wgranego najnowszego dashboarda (tego z avatarkami :p) Co zrobic aby chodzily nowsze tytuly gier na moim wysluzonym x-klocuszku ???
    Prosze, pomozcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. miziaki12

miziaki12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Wgraj jeszcze raz najnowszego dasha, potem 360waves patcher-em przerób obraz z wave 4 na 3. I niema siły żeby nie poszło na 1.51 :)

4. Maniek148

Maniek148 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokladnie zrobilem to co napisales. Dodam ze nagrywam gry na verbatimach z predkoscia 2,4, starsze gry nagrywam bez problemu. Jakies inne pomysly???

Wczytywanie...

Poleć forum